Продукція > DIGI > XBP24-DMWIT-250
XBP24-DMWIT-250
XBP24-DMWIT-250 Digi
90001500.pdf
Виробник: Digi
Description: RF TXRX MOD ISM>1GHZ WIRE ANT TH
Packaging: Bulk
Package / Case: Module
Sensitivity: -100dBm
Mounting Type: Through Hole
Frequency: 2.4GHz
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Voltage - Supply: 2.8V ~ 3.4V
Power - Output: 18dBm
Data Rate: 250kbps
Current - Receiving: 55mA
Current - Transmitting: 250mA
Antenna Type: Integrated, Wire Antenna
Utilized IC / Part: EM357
Modulation: DSSS
RF Family/Standard: General ISM > 1GHz
Serial Interfaces: UART
DigiKey Programmable: Not Verified
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RF TXRX MOD ISM>1GHZ WIRE ANT TH, Packaging: Bulk, Package / Case: Module, Sensitivity: -100dBm, Mounting Type: Through Hole, Frequency: 2.4GHz, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Voltage - Supply: 2.8V ~ 3.4V, Power - Output: 18dBm, Data Rate: 250kbps, Current - Receiving: 55mA, Current - Transmitting: 250mA, Antenna Type: Integrated, Wire Antenna, Utilized IC / Part: EM357, Modulation: DSSS, RF Family/Standard: General ISM > 1GHz, Serial Interfaces: UART, DigiKey Programmable: Not Verified.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
XBP24-DMWIT-250 XBP24-DMWIT-250 Виробник : Digi International ds_xbeedigimesh24-30296.pdf RF Modules XBee-PRO DigiMesh 2.4GHz 50mW, w/ant