XBP4SMAJ010C-G Torex Semiconductor Ltd
XBP4SMAJ.pdf
Виробник: Torex Semiconductor Ltd
Description: TVS DIODE 10VWM 17VC SMA-PG
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: DO-214AC, SMA
Mounting Type: Surface Mount
Type: Zener
Operating Temperature: 150°C (TJ)
Applications: Telecom
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 23.5A
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 10V
Supplier Device Package: SMA-PG
Bidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 11.1V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 17V
Power - Peak Pulse: 400W
Power Line Protection: No
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TVS DIODE 10VWM 17VC SMA-PG, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: DO-214AC, SMA, Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Operating Temperature: 150°C (TJ), Applications: Telecom, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 23.5A, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 10V, Supplier Device Package: SMA-PG, Bidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 11.1V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 17V, Power - Peak Pulse: 400W, Power Line Protection: No.