XBP4SMAJ013A-G Torex Semiconductor Ltd
XBP4SMAJ.pdf
Виробник: Torex Semiconductor Ltd
Description: TVS DIODE 13VWM 21.5VC SMA-PG
Type: Zener
Operating Temperature: 150°C (TJ)
Applications: Telecom
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 18.6A
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 13V
Supplier Device Package: SMA-PG
Unidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 14.4V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 21.5V
Power - Peak Pulse: 400W
Написати відгук
Description: TVS DIODE 13VWM 21.5VC SMA-PG, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: DO-214AC, SMA, Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Operating Temperature: 150°C (TJ), Applications: Telecom, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 18.6A, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 13V, Supplier Device Package: SMA-PG, Unidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 14.4V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 21.5V, Power - Peak Pulse: 400W, Power Line Protection: No.