XBP4SMAJ015C-G Torex Semiconductor Ltd
XBP4SMAJ.pdf
Виробник: Torex Semiconductor Ltd
Description: TVS DIODE 15VWM 24.4VC SMA-PG
Type: Zener
Operating Temperature: 150°C (TJ)
Applications: Telecom
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 16.4A
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 15V
Supplier Device Package: SMA-PG
Bidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 16.7V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 24.4V
Power - Peak Pulse: 400W
Написати відгук
Description: TVS DIODE 15VWM 24.4VC SMA-PG, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: DO-214AC, SMA, Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Operating Temperature: 150°C (TJ), Applications: Telecom, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 16.4A, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 15V, Supplier Device Package: SMA-PG, Bidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 16.7V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 24.4V, Power - Peak Pulse: 400W, Power Line Protection: No.