XCM414B032D2-G
XCM414B032D2-G Torex Semiconductor Ltd
Package / Case: 8-PowerXDFN
Voltage - Output: 3.2V
Mounting Type: Surface Mount
Number of Outputs: 1
Voltage - Input: 2V ~ 26V
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA)