XCM414B041D2-G
XCM414B041D2-G Torex Semiconductor Ltd
xcm414.pdf
Виробник: Torex Semiconductor Ltd
Description: VOLTAGE REGULATOR WITH BRIDGE DI
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 8-PowerXDFN
Voltage - Output: 4.1V
Mounting Type: Surface Mount
Number of Outputs: 1
Voltage - Input: 2V ~ 26V
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA)