Продукція > CABUR > XCSD1030W012VAA
XCSD1030W012VAA
XCSD1030W012VAA CABUR
XCSD1.pdf
Виробник: CABUR
Category: Din Rail Mounting Power Supplies
Description: Power supply: switching; for DIN rail; 30W; 12VDC; 2.5A; 85÷264VAC
Type of power supply: switching
Kind of power supply: for DIN rail
Power: 30W
Output voltage: 12V DC
Output voltage range: 5...15V DC
Output current: 2.5A
Supply voltage: 85...264V AC; 100...370V DC
Electrical connection: terminal block
Mounting: for DIN rail mounting
IP rating: IP20
Body dimensions: 53x62x90mm
Number of outputs: 1
Operating temperature: -20...70°C
Insulation voltage: 3kV
Protection: anti-overload OPP; overheating OTP; short circuit protection SCP
Efficiency: 86%
на замовлення 6 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Din Rail Mounting Power Supplies, Description: Power supply: switching; for DIN rail; 30W; 12VDC; 2.5A; 85÷264VAC, Type of power supply: switching, Kind of power supply: for DIN rail, Power: 30W, Output voltage: 12V DC, Output voltage range: 5...15V DC, Output current: 2.5A, Supply voltage: 85...264V AC; 100...370V DC, Electrical connection: terminal block, Mounting: for DIN rail mounting, IP rating: IP20, Body dimensions: 53x62x90mm, Number of outputs: 1, Operating temperature: -20...70°C, Insulation voltage: 3kV, Protection: anti-overload OPP; overheating OTP; short circuit protection SCP, Efficiency: 86%.