XCSF120C
XCSF120C Cabur
XCSF120C_Datasheet.pdf
Виробник: Cabur
Description: AC/DC DIN RAIL SUPPLY 24V 120W
Packaging: Box
Power (Watts): 120W
Applications: Industrial
Input Type: AC or DC
Approval Agency: CB, CE
Efficiency: 90%
Current - Output (Max): 5A
Voltage - Output 1: 24V
Part Status: Active
Number of Outputs: 1
AC Voltage - Input: 120 ~ 230 VAC
DC Voltage - Input (Min): 100V
DC Voltage - Input (Max): 345V
на замовлення 200 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис XCSF120C Cabur
Description: AC/DC DIN RAIL SUPPLY 24V 120W, Packaging: Box, Power (Watts): 120W, Applications: Industrial, Input Type: AC or DC, Approval Agency: CB, CE, Efficiency: 90%, Current - Output (Max): 5A, Voltage - Output 1: 24V, Part Status: Active, Number of Outputs: 1, AC Voltage - Input: 120 ~ 230 VAC, DC Voltage - Input (Min): 100V, DC Voltage - Input (Max): 345V.