XCSG2401C
XCSG2401C Cabur
XCSG2401C_datasheet1.pdf
Виробник: Cabur
Description: A Three-Phase Adjustable 12-24Vd
Features: Adjustable Output, IP20
Packaging: Tape & Box (TB)
Size / Dimension: 5.12" L x 9.21" W x 4.13" H (130.0mm x 234.0mm x 105.0mm)
Operating Temperature: -20°C ~ 60°C (With Derating)
Applications: ITE (Commercial)
Input Type: AC
Approval Agency: CE, cULus
Efficiency: 92%
Current - Output (Max): 100A
Voltage - Output 1: 12 ~ 24V
Part Status: Active
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 3 kV
Standard Number: 60950-1
AC Voltage - Input: 340 ~ 550 VAC, 400 ~ 500 VAC (3 Phase)
на замовлення 1 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис XCSG2401C Cabur
Description: A Three-Phase Adjustable 12-24Vd, Features: Adjustable Output, IP20, Packaging: Tape & Box (TB), Size / Dimension: 5.12" L x 9.21" W x 4.13" H (130.0mm x 234.0mm x 105.0mm), Operating Temperature: -20°C ~ 60°C (With Derating), Applications: ITE (Commercial), Input Type: AC, Approval Agency: CE, cULus, Efficiency: 92%, Current - Output (Max): 100A, Voltage - Output 1: 12 ~ 24V, Part Status: Active, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 3 kV, Standard Number: 60950-1, AC Voltage - Input: 340 ~ 550 VAC, 400 ~ 500 VAC (3 Phase).