XCSG960C
XCSG960C Cabur
XCSG960D-XCSG960C_Datasheet.pdf
Виробник: Cabur
Description: A 24V DC DIN Rail Power Supply f
Power (Watts): 960W
Features: Adjustable Output, IP20
Packaging: Tape & Box (TB)
Size / Dimension: 5.00" L x 3.15" W x 5.47" H (127.0mm x 80.0mm x 139.0mm)
Operating Temperature: -20°C ~ 60°C (With Derating)
Applications: Industrial, ITE (Commercial)
Input Type: AC
Approval Agency: CE, cULus
Efficiency: 92%
Current - Output (Max): 40A
Voltage - Output 1: 24V
Part Status: Active
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 3 kV
Standard Number: 60950-1; UL 508
AC Voltage - Input: 340 ~ 550 VAC, 400 ~ 500 VAC (3 Phase)
на замовлення 21 шт:
Написати відгук
Технічний опис XCSG960C Cabur
Description: A 24V DC DIN Rail Power Supply f, Power (Watts): 960W, Features: Adjustable Output, IP20, Packaging: Tape & Box (TB), Size / Dimension: 5.00" L x 3.15" W x 5.47" H (127.0mm x 80.0mm x 139.0mm), Operating Temperature: -20°C ~ 60°C (With Derating), Applications: Industrial, ITE (Commercial), Input Type: AC, Approval Agency: CE, cULus, Efficiency: 92%, Current - Output (Max): 40A, Voltage - Output 1: 24V, Part Status: Active, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 3 kV, Standard Number: 60950-1; UL 508, AC Voltage - Input: 340 ~ 550 VAC, 400 ~ 500 VAC (3 Phase).