XCSLE2727512
XCSLE2727512 TELEMECANIQUE SENSORS
Виробник: TELEMECANIQUE SENSORS
Description: TELEMECANIQUE SENSORS - XCSLE2727512 - Sicherheitszuhaltung, Preventa XCS, 4PST-NC, Schraube, 240 V, 750 mA, IP66, IP67
tariffCode: 85365080
productTraceability: No
IP-Schutzart: IP66, IP67
rohsCompliant: Y-EX
Kontaktkonfiguration: 4PST-NC
euEccn: NLR
AC-Kontaktstrom, max.: 750mA
AC-Kontaktspannung, max.: 240V
Schalteranschlüsse: Schraube
hazardous: false
DC-Kontaktspannung, max.: 24V
rohsPhthalatesCompliant: YES
DC-Kontaktstrom, max.: 550mA
usEccn: EAR99
Produktpalette: Preventa XCS
SVHC: To Be Advised
на замовлення 3 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TELEMECANIQUE SENSORS - XCSLE2727512 - Sicherheitszuhaltung, Preventa XCS, 4PST-NC, Schraube, 240 V, 750 mA, IP66, IP67, tariffCode: 85365080, productTraceability: No, IP-Schutzart: IP66, IP67, rohsCompliant: Y-EX, Kontaktkonfiguration: 4PST-NC, euEccn: NLR, AC-Kontaktstrom, max.: 750mA, AC-Kontaktspannung, max.: 240V, Schalteranschlüsse: Schraube, hazardous: false, DC-Kontaktspannung, max.: 24V, rohsPhthalatesCompliant: YES, DC-Kontaktstrom, max.: 550mA, usEccn: EAR99, Produktpalette: Preventa XCS, SVHC: To Be Advised.
Інші пропозиції XCSLE2727512
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
XCSLE2727512 XCSLE2727512 Виробник : Telemecanique XCSLE2727512_document-3428685.pdf Limit Switches Plas Inter, Lock w/ Power, 24 Vac/dc