XD9260B33DER-Q
XD9260B33DER-Q Torex Semiconductor Ltd
XD9260-XD9261.pdf
Виробник: Torex Semiconductor Ltd
Description: IC REG BUCK 3.3V 1.5A 6USPC
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 6-UFDFN Exposed Pad
Output Type: Fixed
Mounting Type: Surface Mount
Number of Outputs: 1
Function: Step-Down
Current - Output: 1.5A
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C (TA)
Output Configuration: Positive
Frequency - Switching: 3MHz
Voltage - Input (Max): 5.5V
Topology: Buck
Supplier Device Package: 6-USPC (1.8x2)
Synchronous Rectifier: Yes
Voltage - Input (Min): 2.7V
Voltage - Output (Min/Fixed): 3.3V
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: IC REG BUCK 3.3V 1.5A 6USPC, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 6-UFDFN Exposed Pad, Output Type: Fixed, Mounting Type: Surface Mount, Number of Outputs: 1, Function: Step-Down, Current - Output: 1.5A, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C (TA), Output Configuration: Positive, Frequency - Switching: 3MHz, Voltage - Input (Max): 5.5V, Topology: Buck, Supplier Device Package: 6-USPC (1.8x2), Synchronous Rectifier: Yes, Voltage - Input (Min): 2.7V, Voltage - Output (Min/Fixed): 3.3V.