Продукція > MURATA ELECTRONICS > XDCAH25M000EHA01P0
XDCAH25M000EHA01P0
XDCAH25M000EHA01P0 Murata Electronics
SPEC-XDCAH25M000EHA01P0.pdf
Виробник: Murata Electronics
Description: MONOLITHIC CRYSTAL FILTER 25MHZ
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 6-SMD, No Lead
Size / Dimension: 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Insertion Loss: 4dB
Ripple: 1dB
Height (Max): 0.049" (1.25mm)
Impedance: 470 Ohms
Frequency - Center: 25 MHz
Bandwidth: 1 kHz
Number of Poles: 4
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: MONOLITHIC CRYSTAL FILTER 25MHZ, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 6-SMD, No Lead, Size / Dimension: 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Insertion Loss: 4dB, Ripple: 1dB, Height (Max): 0.049" (1.25mm), Impedance: 470 Ohms, Frequency - Center: 25 MHz, Bandwidth: 1 kHz, Number of Poles: 4.