XDR-120E-12
XDR-120E-12 MEAN WELL
Виробник: MEAN WELL
DIN Rail Power Supplies 120W 12V 10A Slim Width OVC III
на замовлення 16 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук