Продукція > COILCRAFT > XEL6060-123MEC
XEL6060-123MEC
XEL6060-123MEC Coilcraft
xel6060-1532014.pdf
Виробник: Coilcraft
Power Inductors - SMD 12uH Shld 20% 7.4A 40.33mOhms AECQ2
на замовлення 368 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 12UH 7.4A 40.33MOHM SM, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.258" L x 0.250" W (6.56mm x 6.36mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Molded, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 40.33mOhm Max, Frequency - Self Resonant: 12MHz, Ratings: AEC-Q200, Current - Saturation (Isat): 5.8A, Material - Core: Metal Composite, Inductance Frequency - Test: 1 MHz, Height - Seated (Max): 0.240" (6.10mm), Inductance: 12 µH, Current Rating (Amps): 7.4 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
XEL6060-123MEC XEL6060-123MEC Виробник : Coilcraft XEL6060 Description: FIXED IND 12UH 7.4A 40.33MOHM SM
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.258" L x 0.250" W (6.56mm x 6.36mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Molded
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 40.33mOhm Max
Frequency - Self Resonant: 12MHz
Ratings: AEC-Q200
Current - Saturation (Isat): 5.8A
Material - Core: Metal Composite
Inductance Frequency - Test: 1 MHz
Height - Seated (Max): 0.240" (6.10mm)
Inductance: 12 µH
Current Rating (Amps): 7.4 A