Продукція > OMRON > XF2M-3015-1A-R500
XF2M-3015-1A-R500
XF2M-3015-1A-R500 Omron
en-xf3m_xf2m.pdf
Виробник: Omron
Conn FFC/FPC Connector SKT 30 POS 0.5mm Solder RA SMD Reel
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CONN FPC 30POS 0.5MM R/A, Packaging: Tape & Reel (TR), Contact Finish: Gold, Voltage Rating: 50V, Mounting Type: Surface Mount, Right Angle, Number of Positions: 30, Pitch: 0.020" (0.50mm), Operating Temperature: -30°C ~ 85°C, Termination: Solder, Height Above Board: 0.083" (2.10mm), Locking Feature: Rotary Lock, Backlock, Material Flammability Rating: UL94 V-0, Actuator Material: Liquid Crystal Polymer (LCP), Halogen Free, Contact Material: Copper Alloy, FFC, FCB Thickness: 0.30mm, Housing Material: Liquid Crystal Polymer (LCP), Halogen Free, Cable End Type: Tapered, Flat Flex Type: FPC, Connector/Contact Type: Contacts, Top and Bottom, Part Status: Obsolete.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
XF2M30151AR500 XF2M30151AR500 Виробник : Omron Electronics Inc-EMC Div en-sdlj-069k.pdf Description: CONN FPC 30POS 0.5MM R/A
Packaging: Tape & Reel (TR)
Contact Finish: Gold
Voltage Rating: 50V
Mounting Type: Surface Mount, Right Angle
Number of Positions: 30
Pitch: 0.020" (0.50mm)
Operating Temperature: -30°C ~ 85°C
Termination: Solder
Height Above Board: 0.083" (2.10mm)
Locking Feature: Rotary Lock, Backlock
Material Flammability Rating: UL94 V-0
Actuator Material: Liquid Crystal Polymer (LCP), Halogen Free
Contact Material: Copper Alloy
FFC, FCB Thickness: 0.30mm