Продукція > OMRON > XF3M110151BR100
XF3M110151BR100
XF3M110151BR100 Omron
en-xf3m_xf2m.pdf
Виробник: Omron
Conn FFC/FPC Connector SKT 10 POS 1mm Solder RA SMD T/R
на замовлення 4 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CONN FFC FPC 10POS 1MM R/A, Packaging: Tape & Reel (TR), Features: Solder Retention, Contact Finish: Gold, Voltage Rating: 50V, Mounting Type: Surface Mount, Right Angle, Number of Positions: 10, Pitch: 0.039" (1.00mm), Operating Temperature: -30°C ~ 85°C, Termination: Solder, Height Above Board: 0.079" (2.00mm), Locking Feature: Rotary Lock, Backlock, Material Flammability Rating: UL94 V-0, Actuator Material: Liquid Crystal Polymer (LCP), Halogen Free, Contact Material: Copper Alloy, FFC, FCB Thickness: 0.30mm, Housing Material: Liquid Crystal Polymer (LCP), Halogen Free, Cable End Type: Tapered, Flat Flex Type: FFC, FPC, Connector/Contact Type: Contacts, Top and Bottom.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
XF3M(1)-1015-1B-R100 XF3M(1)-1015-1B-R100 Виробник : Omron en-xf3m_xf2m.pdf Conn FFC/FPC Connector SKT 10 POS 1mm Solder RA SMD T/R
на замовлення 79 шт:
товару немає в наявності
товару немає в наявності
Packaging: Box
Part Status: Active
XF3M110151BR100 XF3M110151BR100 Виробник : Omron Electronics Inc-EMC Div en-xf3m.pdf Description: CONN FFC FPC 10POS 1MM R/A
Packaging: Tape & Reel (TR)
Features: Solder Retention
Contact Finish: Gold
Voltage Rating: 50V
Mounting Type: Surface Mount, Right Angle
Number of Positions: 10
Pitch: 0.039" (1.00mm)
Operating Temperature: -30°C ~ 85°C
Termination: Solder
Height Above Board: 0.079" (2.00mm)
Locking Feature: Rotary Lock, Backlock
Material Flammability Rating: UL94 V-0
Actuator Material: Liquid Crystal Polymer (LCP), Halogen Free
Contact Material: Copper Alloy
FFC, FCB Thickness: 0.30mm