XF3M112151BR100
XF3M112151BR100 Omron Electronics Inc-EMC Div
en-xf3m.pdf
Виробник: Omron Electronics Inc-EMC Div
Description: CONN FFC FPC 12POS 1MM R/A
Packaging: Bulk
Features: Solder Retention
Contact Finish: Gold
Voltage Rating: 50V
Mounting Type: Surface Mount, Right Angle
Number of Positions: 12
Pitch: 0.039" (1.00mm)
Operating Temperature: -30°C ~ 85°C
Termination: Solder
Height Above Board: 0.079" (2.00mm)
Contact Material: Copper Alloy
FFC, FCB Thickness: 0.30mm
Housing Material: Liquid Crystal Polymer (LCP), Halogen Free
Cable End Type: Tapered
Flat Flex Type: FFC, FPC
Connector/Contact Type: Contacts, Top and Bottom
Part Status: Active
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CONN FFC FPC 12POS 1MM R/A, Packaging: Bulk, Features: Solder Retention, Contact Finish: Gold, Voltage Rating: 50V, Mounting Type: Surface Mount, Right Angle, Number of Positions: 12, Pitch: 0.039" (1.00mm), Operating Temperature: -30°C ~ 85°C, Termination: Solder, Height Above Board: 0.079" (2.00mm), Locking Feature: Rotary Lock, Backlock, Material Flammability Rating: UL94 V-0, Actuator Material: Liquid Crystal Polymer (LCP), Halogen Free, Contact Material: Copper Alloy, FFC, FCB Thickness: 0.30mm, Housing Material: Liquid Crystal Polymer (LCP), Halogen Free, Cable End Type: Tapered, Flat Flex Type: FFC, FPC, Connector/Contact Type: Contacts, Top and Bottom, Part Status: Active.