XFC215156.250000K Renesas Electronics Corporation
xf-family-datasheet
Виробник: Renesas Electronics Corporation
Description: XTAL OSC XO 156.250000MHZ CML
Packaging: Strip
Package / Case: 12-SMD, No Lead, Exposed Pad
Size / Dimension: 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Output: CML
Function: Enable/Disable
Type: XO (Standard)
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Frequency Stability: ±50ppm
Voltage - Supply: 1.8V
Current - Supply (Max): 61mA
Height - Seated (Max): 0.043" (1.10mm)
Frequency: 156.25 MHz
Base Resonator: Crystal
на замовлення 2500 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: XTAL OSC XO 156.250000MHZ CML, Packaging: Strip, Package / Case: 12-SMD, No Lead, Exposed Pad, Size / Dimension: 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Output: CML, Function: Enable/Disable, Type: XO (Standard), Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Frequency Stability: ±50ppm, Voltage - Supply: 1.8V, Current - Supply (Max): 61mA, Height - Seated (Max): 0.043" (1.10mm), Frequency: 156.25 MHz, Base Resonator: Crystal.