Продукція > XFMRS > XFHCL11-3R3M
XFHCL11-3R3M
XFHCL11-3R3M XFMRS
XFHCL11-3R3M.pdf
Виробник: XFMRS
Description: FIXED IND 3.3UH 10A 12 MOHM SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Size / Dimension: 0.433" L x 0.394" W (11.00mm x 10.00mm)
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 12mOhm Max
Ratings: AEC-Q200
Current - Saturation (Isat): 18.6A
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.157" (4.00mm)
Part Status: Active
Inductance: 3.3 µH
Current Rating (Amps): 10 A
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 3.3UH 10A 12 MOHM SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Size / Dimension: 0.433" L x 0.394" W (11.00mm x 10.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 12mOhm Max, Ratings: AEC-Q200, Current - Saturation (Isat): 18.6A, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.157" (4.00mm), Part Status: Active, Inductance: 3.3 µH, Current Rating (Amps): 10 A.