Продукція > XFMRS > XFHCL4-4R7M
XFHCL4-4R7M
XFHCL4-4R7M XFMRS
XFHCL4-4R7M.pdf
Виробник: XFMRS
Description: FIXED IND 4.7UH 12A 15 MOHM SMD
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Size / Dimension: 0.531" L x 0.504" W (13.50mm x 12.80mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 15mOhm Max
Ratings: AEC-Q200
Current - Saturation (Isat): 27A
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.197" (5.00mm)
Part Status: Active
Inductance: 4.7 µH
Current Rating (Amps): 12 A
на замовлення 500 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 4.7UH 12A 15 MOHM SMD, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Size / Dimension: 0.531" L x 0.504" W (13.50mm x 12.80mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 15mOhm Max, Ratings: AEC-Q200, Current - Saturation (Isat): 27A, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.197" (5.00mm), Part Status: Active, Inductance: 4.7 µH, Current Rating (Amps): 12 A.