Продукція > XFMRS > XFHCL6-220M
XFHCL6-220M
XFHCL6-220M XFMRS
XFHCL6-220M.pdf
Виробник: XFMRS
Description: FIXED IND 22UH 2.5A 135 MOHM SMD
на замовлення 1000 шт:
Написати відгук