Продукція > XFMRS > XFHCL6-330M
XFHCL6-330M
XFHCL6-330M XFMRS
XFHCL6-330M.pdf
Виробник: XFMRS
Description: FIXED IND 33UH 2A 240 MOHM SMD
на замовлення 1000 шт:
Написати відгук