Продукція > XFMRS > XFHCL6-3R3M
XFHCL6-3R3M
XFHCL6-3R3M XFMRS
XFHCL6-3R3M.pdf
Виробник: XFMRS
Description: FIXED IND 3.3UH 6A 30 MOHM SMD
на замовлення 1000 шт:
Написати відгук