Продукція > XFMRS > XFHCL6-8R2M
XFHCL6-8R2M
XFHCL6-8R2M XFMRS
XFHCL6-8R2M.pdf
Виробник: XFMRS
Description: FIXED IND 8.2UH 4A 68 MOHM SMD
на замовлення 1000 шт:
Написати відгук