Продукція > IGUS > XFM-1012-22
XFM-1012-22
XFM-1012-22 IGUS
EN-Mount_info.pdf iglidur-X-EN.pdf
Виробник: IGUS
Category: Plain Bearings
Description: Bearing: sleeve bearing; with flange; Øout: 12mm; Øint: 10mm; black
Type of bearing: sleeve bearing
Version: with flange
Outside diameter: 12mm
Internal diameter: 10mm
Length: 22mm
Operating temperature: -100...250°C
Shore hardness: 85
Kind of Bearing: slide
Flange diameter: 18mm
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Plain Bearings, Description: Bearing: sleeve bearing; with flange; Øout: 12mm; Øint: 10mm; black, Type of bearing: sleeve bearing, Version: with flange, Outside diameter: 12mm, Internal diameter: 10mm, Length: 22mm, Material: iglidur® X, Colour: black, Mechanical elements features: lubricant-free, Operating temperature: -100...250°C, Shore hardness: 85, Kind of Bearing: slide, Flange diameter: 18mm.