Продукція > IGUS > XFM-1618-12
XFM-1618-12
XFM-1618-12 IGUS
iglidur-X-EN.pdf EN-Mount_info.pdf
Виробник: IGUS
Category: Plain Bearings
Description: Bearing: sleeve bearing; with flange; Øout: 18mm; Øint: 16mm; black
Type of bearing: sleeve bearing
Version: with flange
Outside diameter: 18mm
Internal diameter: 16mm
Length: 12mm
Material: iglidur® X
Colour: black
Mechanical elements features: lubricant-free
Operating temperature: -100...250°C
Shore hardness: 85
Kind of Bearing: slide
Flange diameter: 24mm
на замовлення 54 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Plain Bearings, Description: Bearing: sleeve bearing; with flange; Øout: 18mm; Øint: 16mm; black, Type of bearing: sleeve bearing, Version: with flange, Outside diameter: 18mm, Internal diameter: 16mm, Length: 12mm, Material: iglidur® X, Colour: black, Mechanical elements features: lubricant-free, Operating temperature: -100...250°C, Shore hardness: 85, Kind of Bearing: slide, Flange diameter: 24mm.