Продукція > IGUS > XFM-2528-21
XFM-2528-21
XFM-2528-21 IGUS
EN-Mount_info.pdf iglidur-X-EN.pdf
Виробник: IGUS
Category: Plain Bearings
Description: Bearing: sleeve bearing; with flange; Øout: 28mm; Øint: 25mm; black
Type of bearing: sleeve bearing
Version: with flange
Outside diameter: 28mm
Internal diameter: 25mm
Length: 21mm
Material: iglidur® X
Mechanical elements features: lubricant-free
Operating temperature: -100...250°C
Flange diameter: 35mm
Kind of Bearing: slide
Shore hardness: 85
Colour: black
на замовлення 25 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Plain Bearings, Description: Bearing: sleeve bearing; with flange; Øout: 28mm; Øint: 25mm; black, Type of bearing: sleeve bearing, Version: with flange, Outside diameter: 28mm, Internal diameter: 25mm, Length: 21mm, Material: iglidur® X, Mechanical elements features: lubricant-free, Operating temperature: -100...250°C, Flange diameter: 35mm, Kind of Bearing: slide, Shore hardness: 85, Colour: black.