Продукція > IGUS > XFM-7075-40
XFM-7075-40
XFM-7075-40 IGUS
EN-Mount_info.pdf iglidur-X-EN.pdf
Виробник: IGUS
Category: Plain Bearings
Description: Bearing: sleeve bearing; with flange; Øout: 75mm; Øint: 70mm; black
Type of bearing: sleeve bearing
Version: with flange
Outside diameter: 75mm
Internal diameter: 70mm
Length: 40mm
Operating temperature: -100...250°C
Shore hardness: 85
Kind of Bearing: slide
Flange diameter: 83mm
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Plain Bearings, Description: Bearing: sleeve bearing; with flange; Øout: 75mm; Øint: 70mm; black, Type of bearing: sleeve bearing, Version: with flange, Outside diameter: 75mm, Internal diameter: 70mm, Length: 40mm, Material: iglidur® X, Colour: black, Mechanical elements features: lubricant-free, Operating temperature: -100...250°C, Shore hardness: 85, Kind of Bearing: slide, Flange diameter: 83mm.