XFP226156.250000I Renesas Electronics Corporation
xf-family-datasheet
Виробник: Renesas Electronics Corporation
Description: XTAL OSC XO 156.250000MHZ LVPECL
Packaging: Strip
Package / Case: 12-SMD, No Lead, Exposed Pad
Size / Dimension: 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Output: LVPECL
Function: Enable/Disable
Type: XO (Standard)
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Frequency Stability: ±25ppm
Voltage - Supply: 2.5V
Current - Supply (Max): 94mA
Height - Seated (Max): 0.043" (1.10mm)
Frequency: 156.25 MHz
Base Resonator: Crystal
на замовлення 500 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: XTAL OSC XO 156.250000MHZ LVPECL, Packaging: Strip, Package / Case: 12-SMD, No Lead, Exposed Pad, Size / Dimension: 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Output: LVPECL, Function: Enable/Disable, Type: XO (Standard), Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Frequency Stability: ±25ppm, Voltage - Supply: 2.5V, Current - Supply (Max): 94mA, Height - Seated (Max): 0.043" (1.10mm), Frequency: 156.25 MHz, Base Resonator: Crystal.