XFP536045.158400I Renesas Electronics Corporation
xf-family-datasheet
Виробник: Renesas Electronics Corporation
Description: XTAL OSC XO 45.1584MHZ LVPECL
Packaging: Bulk
Package / Case: 8-SMD, No Lead
Size / Dimension: 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Mounting Type: Surface Mount
Output: LVPECL
Function: Enable/Disable
Type: XO (Standard)
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Frequency Stability: ±25ppm
Voltage - Supply: 3.3V
Current - Supply (Max): 94mA
Height - Seated (Max): 0.037" (0.95mm)
Part Status: Active
Frequency: 45.1584 MHz
Base Resonator: Crystal
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: XTAL OSC XO 45.1584MHZ LVPECL, Packaging: Bulk, Package / Case: 8-SMD, No Lead, Size / Dimension: 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm), Mounting Type: Surface Mount, Output: LVPECL, Function: Enable/Disable, Type: XO (Standard), Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Frequency Stability: ±25ppm, Voltage - Supply: 3.3V, Current - Supply (Max): 94mA, Height - Seated (Max): 0.037" (0.95mm), Part Status: Active, Frequency: 45.1584 MHz, Base Resonator: Crystal.