Продукція > COILCRAFT > XGL3512-521MEC
XGL3512-521MEC
XGL3512-521MEC Coilcraft
XGL3512
Виробник: Coilcraft
Description: FIXED INDUCTOR 0.52UH SMD
Tolerance: ±20%
Packaging: Strip
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.138" L x 0.126" W (3.50mm x 3.20mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Molded
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 17.9mOhm Max
Frequency - Self Resonant: 105MHz
Ratings: AEC-Q200
Current - Saturation (Isat): 6.4A
Inductance Frequency - Test: 1 MHz
Height - Seated (Max): 0.047" (1.20mm)
Part Status: Active
Inductance: 520 nH
Current Rating (Amps): 7 A
на замовлення 7249 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED INDUCTOR 0.52UH SMD, Tolerance: ±20%, Packaging: Strip, Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.138" L x 0.126" W (3.50mm x 3.20mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Molded, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 17.9mOhm Max, Frequency - Self Resonant: 105MHz, Ratings: AEC-Q200, Current - Saturation (Isat): 6.4A, Inductance Frequency - Test: 1 MHz, Height - Seated (Max): 0.047" (1.20mm), Part Status: Active, Inductance: 520 nH, Current Rating (Amps): 7 A.