Продукція > COILCRAFT > XGL3515-102MEC
XGL3515-102MEC
XGL3515-102MEC Coilcraft
XGL3515
Виробник: Coilcraft
Description: FIXED INDUCTOR 1UH SMD
Tolerance: ±20%
Packaging: Strip
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.138" L x 0.126" W (3.50mm x 3.20mm)
Type: Molded
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 21.3mOhm Max
Frequency - Self Resonant: 72MHz
Ratings: AEC-Q200
Current - Saturation (Isat): 4.9A
Material - Core: Metal Composite
Inductance Frequency - Test: 1 MHz
Height - Seated (Max): 0.059" (1.50mm)
Part Status: Active
Inductance: 1 µH
Current Rating (Amps): 7.9 A
на замовлення 122 шт:
Написати відгук
Description: FIXED INDUCTOR 1UH SMD, Tolerance: ±20%, Packaging: Strip, Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.138" L x 0.126" W (3.50mm x 3.20mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Molded, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 21.3mOhm Max, Frequency - Self Resonant: 72MHz, Ratings: AEC-Q200, Current - Saturation (Isat): 4.9A, Material - Core: Metal Composite, Inductance Frequency - Test: 1 MHz, Height - Seated (Max): 0.059" (1.50mm), Part Status: Active, Inductance: 1 µH, Current Rating (Amps): 7.9 A.