Продукція > COILCRAFT > XGL3530-451MEC
XGL3530-451MEC
XGL3530-451MEC Coilcraft
XGL3530
Виробник: Coilcraft
Description: FIXED INDUCTOR 0.45UH SMD
Packaging: Strip
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.138" L x 0.126" W (3.50mm x 3.20mm)
Type: Molded
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 5.6mOhm Max
Frequency - Self Resonant: 140MHz
Ratings: AEC-Q200
Current - Saturation (Isat): 7.8A
Inductance Frequency - Test: 1 MHz
Height - Seated (Max): 0.118" (3.00mm)
Part Status: Active
Inductance: 450 nH
Current Rating (Amps): 15.9 A
на замовлення 3815 шт:
Написати відгук
Description: FIXED INDUCTOR 0.45UH SMD, Packaging: Strip, Tolerance: ±20%, Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.138" L x 0.126" W (3.50mm x 3.20mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Molded, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 5.6mOhm Max, Frequency - Self Resonant: 140MHz, Ratings: AEC-Q200, Current - Saturation (Isat): 7.8A, Inductance Frequency - Test: 1 MHz, Height - Seated (Max): 0.118" (3.00mm), Part Status: Active, Inductance: 450 nH, Current Rating (Amps): 15.9 A.