Продукція > COILCRAFT > XGL4015-102MEC
XGL4015-102MEC
XGL4015-102MEC Coilcraft
XGL4015
Виробник: Coilcraft
Description: FIXED INDUCTOR 1UH SMD
Tolerance: ±20%
Packaging: Strip
Package / Case: 1616 (4040 Metric)
Size / Dimension: 0.157" L x 0.157" W (4.00mm x 4.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Molded
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 18mOhm Max
Frequency - Self Resonant: 60MHz
Ratings: AEC-Q200
Current - Saturation (Isat): 7.3A
Inductance Frequency - Test: 1 MHz
Supplier Device Package: 1616
Height - Seated (Max): 0.059" (1.50mm)
Inductance: 1 µH
Current Rating (Amps): 6.5 A
на замовлення 898 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED INDUCTOR 1UH SMD, Tolerance: ±20%, Packaging: Strip, Package / Case: 1616 (4040 Metric), Size / Dimension: 0.157" L x 0.157" W (4.00mm x 4.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Molded, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 18mOhm Max, Frequency - Self Resonant: 60MHz, Ratings: AEC-Q200, Current - Saturation (Isat): 7.3A, Inductance Frequency - Test: 1 MHz, Supplier Device Package: 1616, Height - Seated (Max): 0.059" (1.50mm), Inductance: 1 µH, Current Rating (Amps): 6.5 A.