Продукція > COILCRAFT > XGL5050-152MEC
XGL5050-152MEC
XGL5050-152MEC Coilcraft
xgl5050
Виробник: Coilcraft
Description: POWER INDUCTOR, SHIELDED, COMPOS
Tolerance: ±20%
Packaging: Strip
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.216" L x 0.208" W (5.48mm x 5.28mm)
Type: Molded
Operating Temperature: -40°C ~ 165°C
DC Resistance (DCR): 5.7mOhm Max
Frequency - Self Resonant: 45MHz
Ratings: AEC-Q200
Current - Saturation (Isat): 13.1A
Material - Core: Metal Composite
Inductance Frequency - Test: 1 MHz
Height - Seated (Max): 0.201" (5.10mm)
Inductance: 1.5 µH
Current Rating (Amps): 17.1 A
на замовлення 1381 шт:
Написати відгук
Description: POWER INDUCTOR, SHIELDED, COMPOS, Tolerance: ±20%, Packaging: Strip, Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.216" L x 0.208" W (5.48mm x 5.28mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Molded, Operating Temperature: -40°C ~ 165°C, DC Resistance (DCR): 5.7mOhm Max, Frequency - Self Resonant: 45MHz, Ratings: AEC-Q200, Current - Saturation (Isat): 13.1A, Material - Core: Metal Composite, Inductance Frequency - Test: 1 MHz, Height - Seated (Max): 0.201" (5.10mm), Inductance: 1.5 µH, Current Rating (Amps): 17.1 A.