XH2576-12 XINLUDA
Виробник: XINLUDA
Step-Down Switching Regulator, 3A, Vin 15?40V, Vout 12V, 52kHz Replacement for: LM2576S-12/NOPB, LM2576SX-12/NOPB, LM2576D2T-012G, LM2576D2TR4-012G, LM2576-12WU, P2576L-12-TQ5, P2676G-12-TQ5 XH2576-12 XINLUDA ST2576s12 XH
кількість в упаковці: 25 шт
на замовлення 100 шт:
термін постачання 28-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 25
Відгуки про товар
Написати відгук
Step-Down Switching Regulator, 3A, Vin 15?40V, Vout 12V, 52kHz Replacement for: LM2576S-12/NOPB, LM2576SX-12/NOPB, LM2576D2T-012G, LM2576D2TR4-012G, LM2576-12WU, P2576L-12-TQ5, P2676G-12-TQ5 XH2576-12 XINLUDA ST2576s12 XH, кількість в упаковці: 25 шт.