XH2596-12 XINLUDA
Виробник: XINLUDA
Step-Down Switching Regulator, 3A, Vin 4.5?40V, Vout 12V, 150kHz Replacement for: LM2596S-12/NOPB, LM2596SX-12/NOPB XH2596-12 XINLUDA ST2596s12 XH
кількість в упаковці: 10 шт
на замовлення 50 шт:
термін постачання 28-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 20
Відгуки про товар
Написати відгук
Step-Down Switching Regulator, 3A, Vin 4.5?40V, Vout 12V, 150kHz Replacement for: LM2596S-12/NOPB, LM2596SX-12/NOPB XH2596-12 XINLUDA ST2596s12 XH, кількість в упаковці: 10 шт.