XH2596-3.3 XINLUDA
Виробник: XINLUDA
Step-Down Switching Regulator, 3A, Vin 4.75?40V, Vout 3.3V, 150kHz Replacement for: LM2596S-3.3/NOPB, LM2596SX-3.3/NOPB, TS2596CM533 RNG XH2596-3.3 XINLUDA ST2596s3.3 XH
кількість в упаковці: 10 шт
на замовлення 183 шт:
термін постачання 28-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 20
Відгуки про товар
Написати відгук
Step-Down Switching Regulator, 3A, Vin 4.75?40V, Vout 3.3V, 150kHz Replacement for: LM2596S-3.3/NOPB, LM2596SX-3.3/NOPB, TS2596CM533 RNG XH2596-3.3 XINLUDA ST2596s3.3 XH, кількість в упаковці: 10 шт.