Продукція > XUNZEL > XJ4001202HCA
XJ4001202HCA
XJ4001202HCA XUNZEL
Datasheet-INVERTER-PURE-SINE-XJ-XUNZEL.pdf
Виробник: XUNZEL
Description: INVERTER 12VDC 400W PURE SINE
Packaging: Retail Package
Voltage - Output: 230VAC
Voltage - Input: 12VDC
AC Outlets: 1
Type: Inverter
Size: 8.58" L x 5.98" W x 2.60" H (218.0mm x 152.0mm x 66.0mm)
Connector - AC Output: CEE 7/3
Connector - Voltage Input: Terminals
Region Utilized: Europe
Remote Capability: Yes
Power - Output Continuous: 400 W
Power - Output Surge: 800 W
на замовлення 88 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: INVERTER 12VDC 400W PURE SINE, Packaging: Retail Package, Voltage - Output: 230VAC, Voltage - Input: 12VDC, AC Outlets: 1, Type: Inverter, Size: 8.58" L x 5.98" W x 2.60" H (218.0mm x 152.0mm x 66.0mm), Connector - AC Output: CEE 7/3, Connector - Voltage Input: Terminals, Region Utilized: Europe, Remote Capability: Yes, Power - Output Continuous: 400 W, Power - Output Surge: 800 W.