Продукція > XUNZEL > XJC10001240U
XJC10001240U
XJC10001240U XUNZEL
Datasheet-INVERTER-CHARGER-XJC-XUNZEL.pdf
Виробник: XUNZEL
Description: INVERTER/CHARGER 12VDC 1000W 40A
Features: USB Port(s)
Packaging: Retail Package
Voltage - Output: 230VAC
Voltage - Input: 12VDC
AC Outlets: 1
Type: Inverter
Size: 18.82" L x 9.06" W x 4.49" H (478.0mm x 230.0mm x 114.0mm)
Connector - AC Output: CEE 7/3
Connector - Voltage Input: Terminals
Region Utilized: Europe
Remote Capability: Yes
Power - Output Continuous: 1000 W
Power - Output Surge: 2000 W
на замовлення 10 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: INVERTER/CHARGER 12VDC 1000W 40A, Features: USB Port(s), Packaging: Retail Package, Voltage - Output: 230VAC, Voltage - Input: 12VDC, AC Outlets: 1, Type: Inverter, Size: 18.82" L x 9.06" W x 4.49" H (478.0mm x 230.0mm x 114.0mm), Connector - AC Output: CEE 7/3, Connector - Voltage Input: Terminals, Region Utilized: Europe, Remote Capability: Yes, Power - Output Continuous: 1000 W, Power - Output Surge: 2000 W.