Продукція > XUNZEL > XJTS30002402U
XJTS30002402U
XJTS30002402U XUNZEL
Datasheet-INVERTER-PURE-SINE-XJ-XUNZEL.pdf
Виробник: XUNZEL
Description: INVERTER 24VDC 3000W PURE SINE
Features: USB Port(s)
Packaging: Retail Package
Voltage - Output: 230VAC
Voltage - Input: 24VDC
AC Outlets: 1
Type: Inverter
Size: 21.26" L x 9.06" W x 4.53" H (540.0mm x 230.0mm x 115.0mm)
Connector - AC Output: CEE 7/3
Connector - Voltage Input: Terminals
Region Utilized: Europe
Remote Capability: Yes
Power - Output Continuous: 3000 W
Power - Output Surge: 6000 W
на замовлення 52 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: INVERTER 24VDC 3000W PURE SINE, Features: USB Port(s), Packaging: Retail Package, Voltage - Output: 230VAC, Voltage - Input: 24VDC, AC Outlets: 1, Type: Inverter, Size: 21.26" L x 9.06" W x 4.53" H (540.0mm x 230.0mm x 115.0mm), Connector - AC Output: CEE 7/3, Connector - Voltage Input: Terminals, Region Utilized: Europe, Remote Capability: Yes, Power - Output Continuous: 3000 W, Power - Output Surge: 6000 W.