XL25-40-40-5
XL25-40-40-5 t-Global Technology
XL-25.pdf
Виробник: t-Global Technology
Description: CERAMIC HEAT SPREADER 40X40MM GR
Packaging: Tray
Material: Ceramic
Length: 1.575" (40.00mm)
Shape: Square
Type: Heat Spreader
Width: 1.575" (40.00mm)
Package Cooled: Assorted (BGA, LGA, CPU, ASIC...)
Fin Height: 0.197" (5.00mm)
на замовлення 52 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 7
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CERAMIC HEAT SPREADER 40X40MM GR, Packaging: Tray, Material: Ceramic, Length: 1.575" (40.00mm), Shape: Square, Type: Heat Spreader, Width: 1.575" (40.00mm), Package Cooled: Assorted (BGA, LGA, CPU, ASIC...), Fin Height: 0.197" (5.00mm).