XLH325010.000000I
XLH325010.000000I Renesas Electronics Corporation
xl-family-low-phase-noise-quartz-based-pll-oscillators-datasheet
Виробник: Renesas Electronics Corporation
Description: XTAL OSC XO 10.0000MHZ HCMOS SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 6-SMD, No Lead
Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Mounting Type: Surface Mount
Output: HCMOS
Function: Enable/Disable
Type: XO (Standard)
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Frequency Stability: ±50ppm
Voltage - Supply: 2.5V
Current - Supply (Max): 22mA
Height - Seated (Max): 0.039" (1.00mm)
Frequency: 10 MHz
Base Resonator: Crystal
Написати відгук
Description: XTAL OSC XO 10.0000MHZ HCMOS SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 6-SMD, No Lead, Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm), Mounting Type: Surface Mount, Output: HCMOS, Function: Enable/Disable, Type: XO (Standard), Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Frequency Stability: ±50ppm, Voltage - Supply: 2.5V, Current - Supply (Max): 22mA, Height - Seated (Max): 0.039" (1.00mm), Frequency: 10 MHz, Base Resonator: Crystal.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
XLH325010.000000I Виробник : IDT IDT_XLH_DST_20170621-1152824.pdf Standard Clock Oscillators 10 MHz, HCMOS 2.5V, 50 ppm