XLH325100.000000X
XLH325100.000000X Renesas Electronics
REN_XL_Crystal_Oscillators_Datasheet_DST_20220302.pdf
Виробник: Renesas Electronics
Standard Clock Oscillators 100 MHz, HCMOS 2.5V, 50 ppm
Написати відгук