Продукція > IDT > XLH325150.000000X
XLH325150.000000X IDT
IDT_XLH_DST_20170621-1152824.pdf
Виробник: IDT
Standard Clock Oscillators 150 MHz, HCMOS 2.5V, 50 ppm
Написати відгук