Продукція > IDT > XLH330100.000JX4I
XLH330100.000JX4I
XLH330100.000JX4I IDT
IDT_XL-Crystal-Oscillators-Datasheet_DST_20180907-961566.pdf
Виробник: IDT
Standard Clock Oscillators HCMOS Crystal Osc 100ppm 3.3V 100MHz
Написати відгук