XLH335002.048000X
XLH335002.048000X Renesas Electronics
REN_XL_Crystal_Oscillators_Datasheet_DST_20220302.pdf
Виробник: Renesas Electronics
Standard Clock Oscillators 2.048 MHz, HCMOS 3.3V, 50 ppm
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук