XLH335002.800000X
XLH335002.800000X Renesas Electronics
REN_XL_Crystal_Oscillators_Datasheet_DST_20220302.pdf
Виробник: Renesas Electronics
Standard Clock Oscillators 2.8 MHz, HCMOS 3.3V, 50 ppm
Написати відгук