Продукція > IDT > XLH335033.333JX4I
XLH335033.333JX4I IDT
IDT_XLH_DST_20170621-1152824.pdf
Виробник: IDT
Standard Clock Oscillators HCMOS Crystal Osc 50ppm 3.3V 33.33MHz
Написати відгук